شرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمند
09125244857
9 صبح الی 17
ایران

گلخانه هوشمند و اتوماسیون باغ و مزرعه

netbeat-field_4-min (2)

یک گلخانه ، باغ یا مزرعه هوشمند که با سیستم اتوماسیون مدیریت می شود می تواند به شکل خودکار بسیاری از کارهای مربوطه مانند آبیاری، کوددهی، کنترل دمای داخل سالن و خارج، محافظت از سرمازدگی، سنجش رطوبت خاک و واکنش های لازم به تغیرات آب و هوایی را انجام دهد. شما بر روی تلفن همراه یا تبلت خود گزارش های آن را ببینید و در اتفاق های منجر به تغیرات دمایی از محصولات خود محافظت کنید.

کشاورزی دیجیتال باعث ایجاد راندمان حداکثری در تولید محصول می شود.

1-min

خدمات ما:

کارشناسان ما برای شما در طراحی سیستم برای زمین شما با هر شرایط توپولوژی که دارد کمک می کنند و از تامین تجهیزات تا نصب و پشتیبانی سیستم های انتقال آب، فیلتراسیون، منبع های کودپاشی و انواع سنسور ها و شیر های اتوماتیک مورد نیاز شما را تامین می کند.

سوال متداول:

یکی از عوامل مهم در رشد پگیاه و کیفیت میوه دوری از تنش آبی می باشد به این صورت که در ساعت مشخص ، حجم مشخصی آب به گیاه برسد بیشترین بازدهی را دارد.
به عوامل زیادی بستگی دارد و باتوجه به مساحت و حتی محصول مورد کشت تفاوت دارد اما به طور معمول از لوله تا کلیه تجهیزات برای یک هکتار گلخانه حدود 1000 الی 2000 دلار می شود.
دیگر در دنیا از روش های قدیمی روشن کردن آتش در روزهای سرد سال استفاده نمی شود بلکه با استفاده از سیستم های بسیار دقیق آبپاشی در شب های سرد به شکل اتوماتیک این کار انجام می شود.
سبد خرید
X