شرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمند
09125244857
9 صبح الی 17
ایران

هوشمند سازی خانه و اتوماسیون خانگی

هوشمند سازی خانه و اتوماسیون خانگی KNX Z-WAVE

هوشمند سازی خانه و اتوماسیون خانگی در روش های مختلفی قابل اجرا هستند و تجهیزات متفاوتی هم دارند که به دو روش بی سیم و باسیم در بازار موجود هستند. ما از استانداردی استفاده می کنیم که امنیت و اطمینان از عملکرد آن در بهترین در دنیا می باشد

استاندارد با سیم KNX :

تجهیزاتی مبتنی بر ارتباط KNX به وسیله یک کابل شبکه به دستگاه کنترل مرکزی متصل می شوند و امنیت بسیار بالایی از نظر نفوذپذیری و اطمینان از عملکرد صحیح سیستم دارند.

استاندارد بی سیم Z-WAVE :

در ارتباطات بی سیم کار بسیار پیچیده تر می باشد. یکی به علت امان نفوذ پذیری و دیگیری پایداری ارتباط تجهیزات با یکدیگر و دستگاه مرکزی می باشد. این استاندارد برای ارتباط از توپولوژی استار یا ستاره ای استفاده می کند که در واقع به این شکل است که تمامی تجهیزات با یکدیگر وقتی در فاصله نزدیک به هم باشند ارتباط برقرار می کنند و فقط به طور مستقیم به کنترلر متصل نمی شوند بنابر این در محیط های بزرگ که امکان پوشش یکنواخت در سراسر مکان وجود ندارد بهترین کارایی را دارند و همچنین این استاندارد بالاترین ضریب امنیتی از نظر نفوذ پذیری را دارد. همچنین به دلیل ارتباطات فیدبک دار در زمانی که یک تجهیز عملکرد درستی نداشته باشد بلافاصله سیستم متوجه و اقدامات پیش فرض تعریف شده را انجام می دهد.

ویژگی های ما:

امنیت و کارایی

کمترین خطا و بالاترین ضرب امنیتی

تنوع تجهیزات

متنوع ترین دستگاه ها برای هر آنچه که نیاز دارید
امکان اتصال به دستیار صوتی گوگل ، الکسای آمازون که به وسیله آن با فرمان های صوتی محیط خود را کنترل می کنید
این تجهیزات خود نوعی دزدگیر هم می باشند و دیگر نیاز به هزینه برای تهیه دزدگیر ندارید.
همچنین قابلیت اتصال دوربین های مداربسته به تجهیزات هوشمند وجود دارد تا با استفاده از آن از مزایای عملکرد یکپارچه سیستم لذت ببرید

مزایای خدمات ما:

اگر در مرحله ساخت باشید برای شما راه حل هایی داریم تا در هزینه های ساختمان صرفه جویی و در عین حال خانه ای هوشمند داشته باشید، می توانید برخی سیم کشی را از ابتدا حذف کنید و راه حل های یکپارچه را انجام دهید. 

اگر خانه یا ویلایی دارید و می خواهید هوشمند کنید ما راحل هایی داریم که مبتنی بر روش های ترکیبی باسیم و بدون سیم می باشد و کاملا به شما آزادی عمل می دهد تا هر آنچه که میخواهید در دستانتان باشد.

سوال متداول:

این استاندارد طیف وسیعی از تجهیزات شامل انواع قفل، ترموستات، کلید و پریز، کنترلر های موتور و هزاران دستگاه را شامل می شود که از نظر تنوع بیشترین هستند.
این هزینه بسته به تعداد دستگاه هایی است که می خواهید به سیستم هوشمند خانه خود وصل کنید، ان چیزی که در ابتدا نیاز دارید دستگاه مرکزی است که قیمت آن بسته به نوع استاندارد KNX - Z-Wave و یا ترکیبی از هر دو متفاوت می باشد.
شما می توانید با شرکت سرزمین دیجیتال هوشمند در تماس باشید، کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره می دهند.
سبد خرید
X