شرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمند
09125244857
9 صبح الی 17
ایران

راه حل های ارتباطی و امنیتی برج های مسکونی و تجاری

pasted image 0

برج ها یا مجتمع های مسکونی ، تجاری و اداری را می توان به شکل یکپارچه تحت اتوماسیون هوشمند مدیریت کرد از ارتباطات داخلی مانند تلفن ثابت ، آیفن درب ورودی و اینترنت گرفته تا سیستم های امنتی کنترل تردد، دوربین های مداربسته و هوشمند سازی واحد های داخل ساختمان

ویژگی های ما:

امنیت

کاهش هزینه ها

intime-02

خدمات ما:

برای شما یک طرح یکپارچه داریم. درب پارکینگ فقط برای ماشین های مشخص شده باز می شوند، درب واحد با دسترسی مالکان می تواند باز شود و به جای کلید و قفل معمولی از کارت های مغناطیسی استفاده می شود. آیفن درب ورودی به تلفن ثابت داخل واحد وصل می شود و دیگر احتیاج به یک پنل آیفن داخل واحد نیست، آسانسور با فرمان مالکین حرکت می کند و فقط در طبقه مورد نظر می ایستد، دوربین های داخل پارکینگ به نرم افزار تلفن همراه مالکین متصل شده و هر واحد می تواند فقط خودروی مورد نظر خودش را ببیند.

سوال متداول:

بله، شما بر روی تلفن همراه خود می توانید هم خانه هوشمند خودتان را کنترل کنید و هم باتوجه به دسترسی های عمومی ساختمان درب پارکینگ و حیاط و آسانسور را کنترل و دوربینی که خودروی شما در پارکین را نشان می دهد ببینید.
بله، برای کاهش هزینه ها یک لینک پهن باند برای ساختمان ایجاد می شود و هر واحد به طور مستقل اقدام به شارژ و خرید اینترنت می نماید.
برای مشاوره و برآورد هزینه های یک سیستم اتوماسیون یکپارچه خانه هوشمند برای برج های مسکونی با کارشناسان شرکت سرزمین دیجیتال هوشمند در تماس باشید.
سبد خرید
X