شرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمندشرکت سرزمین دیجیتال هوشمند
09125244857
9 صبح الی 17
ایران

دوربین مداربسته

dorbin

سیستم های نظارت تصویری یا دوربی های مداربسته امروز جزئی از زندگی ما شده است، در امکان عمومی و خصوصی کاربرد های زیادی دارند. یکی از مهم ترین کاربردهای آن استفاده جهت تامین امنیت محیط می باشد و در محیط های خصوصی می توان به دوربین های مخصوص اتاق نوزاد اشاره کرد.

در بازار به دو صورت ثابت و متحرک به لحاظ چرخش دوربین و با لنز ثابت و بدون لنز موجود هستند که کارایی متفاوتی با توجه به نیاز ما دارند. 

دوربین های ثابت قابلیت جابجایی به وسیله کنترل از راه دور را ندارند و لنز آنها معمولا زاویه دیدی از 60 تا 120 درجه می تواند نشان دهد.

دوربین های متحرک یا اسپید دام به وسیله کنترل از راه دور می توان آنها را به چپ و راست یا بالا و پایین برای دیدن محیطی بزرگ تر حرکت داد.

مدل اتصال به دیوار و سقف برای نصب می باشند.

لنز دوربین:

اکثر دوربین های موجود در بازار از لنز های ثابت استفاده می کنند. با این حال دوربین هایی هستند که قابلیت اتصال جداگانه لنز را دارند. کابرد این دوربین ها بیشتر در محیط های تخصصی مانند طلا فروشی می باشد که می خواهید میز کار با وضوح بسیار بالا نشان داده شود.

خدمات ما:

شرکت سرزمین دیجیتال هوشمند خدمات فروش و نصب دوربین ها را به صورت تخصصی و حرفه ای و همچنین برای مصرف کننده خانگی انجام می دهد. 

همچنین برای محیط های خاص مانند پارکینگ های عمومی، طلا فروشی و بیمارستانی راه حل هایی مانند دوربین های تشخیص و ضبط جداگانه چهره ها، ثبت پلاک خودرو ، تشخیص حرکت و … را ارائه می دهیم.

سوال متداول:

دوربین های IP به وسیله کابل شبکه و یا Wifi به یک شبکه محلی متصل می شوند و می توان به وسیله دستگگاه ضبط تصاویر تحت شبکه فیلم ها را ذخیره کرد. معمولا کاربردهای تجاری دارند و تصاویر به شکل دیجیتالی پردازش می شوند.
برای محیط های عمومی یک ساختمان مسکونی بسته به اینکه چه تعداد دوربین لازم دارید هزینه آن متفاوت می باشد مثلا برای یک پکیج کامل با 4 دوربین و دستگاه ضبط و هارد زیر 200 دلار می شود.
برای انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه کارایی بهتری دارند. اگر بر بستر اینترنت باشد با سرور شرکت سازنده یا با IP ثابت محل نصب امکان پذیر است.
سبد خرید
X