قابلیت های هوشمند سازی

هوشمند سازی

سرزمین دیجیتال هوشمند

قابلیت های هوشمند سازی

سرزمین دیجیتال هوشمند

کیفیت زندگی را بالا ببریم

ما در اینجا تمام قابلیت هایی که یک سیستم هوشمند میتواند در اختیار شما بگذارد را بطور کامل شرح میدهیم تا مشتریان عزیزمان در انتخاب بهترین گزینه جهت پیشرفت و بالا بردن سطح زندگی از آن استفاده کنند

بصورت معمول سیستم های هوشمند را در اتاق هایی بنام شو رووم پرزنت و توضیح میدهند که این امر برای مشتریان گزینه مناسبی بشمار نمیرود در این دنیای پیشرفته تنها کسانی که بدنبال ذخیره زمان برای توسعه کسب و کار و بدست آوردن ارزش افزوده بالا هستند، تصمیم به شروع پروژه هوشمند سازی خود میکنند

کنترل دما و رطوبت

یک سیستم هوشمند باید بتواند از گرمای خورشید به شکل بهینه استفاده کند، در روز پرده ها و سایبان ها باز شوند تا تهویه مطبوع در بهترین حالت مصرف انرژی باتوجه به دمای دلخواه شما فعال شود. اتاق ها را به طور مجزا دمایشان را کنترل کنید در سرمایش از تهویه بیرونی هوا استفاده کند و بیشترین صرفه جویی در مصرف کولر داشته باشید.

آیفون تصویری

با استفاده از آیفون های تصویری هوشمند می توانید تصویر، صدا و کنترل آن را به دست بگیرید شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند و یا تبلت از هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشید با شخصی که پشت درب خانه شما است ارتباط برقرار کنید.

سیستم امنیتی و نظارتی

برای امنیت هنوز نتواستند مبلغی تعیین کنند موضوع امنیت یکی از پرچالش ترین بحث ها در طراحی سیستم می باشد هر روز پیشرفت می کند و وسایل ایمن تر با استفاده آسان تر طراحی می شوند. قفل درب ورودی، وجود یا عدم وجود کسی در خانه، دوربین های مداربسته از جمله پر طرفدارترین و متداول ترین تجهیزاتی است که در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد با استفاده از این تجهیزات می توانید زمانی که در خانه نیستید جلوی در منزلتان را ببینید، درب را باز کنید و بر عدم وجود کسی در خانه اطمینان داشته باشید، وقت خواب با تلفن دستی خود درب منزلتان را قفل کنید و دسترسی محدود زمانی برای کسی که نظافت خانه تان را انجام می دهد تعیین کنید.

سینمای خانگی

کنسول بازی، گیرنده دیجیتال، پخش کننده BLUE-RY ، تلویزیون یا ویدیو پروژکشتور و سیستم صوتی خود را قابلیت اتصال به تلفن دستی و یا تبلت شما را دارند و میتوانید تمامی تجهیزات را کنترل کنید

موسیقی محیط

سالن، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق ها هر کدام مجهز به سیستم صوتی می شوند و میتوانند با توجه به تنظیمات شما روشن یا خاموش شوند. وقتی از سرویس بهداشتی یا حمام استفاده میکنید با استفاده از سنسور حرکتی شروع به کار کند و یا در در شما را با موسیقی مورد علاقه تان بیدار کند و فقط در هرجایی از خانه که حضور دارید برایتان پخش کند. قابلیت اتصال به نرم افزار های پخش آنلاین مورد علاقه تان را دارند و می توانید با تلفن هوشمند خود پخش و کنترل کنید.

کنترل پرده ها

پرده های عمودی یا افقی همچنین پرده های کلاسیک بتوانند با استفاده از آنچه شما مورد علاقه تان می باشد باز و بسته می شوند. پنجره یکی از نقاط بسیار مهم در طراحی خانه می باشد تهویه هوا، استفاده از نور خورشید باعث می شود تا بسیار پر استفاده باشند با استفاده از پرده های متحرک می توانید در روز از آفتاب لذت ببرید و در شب حریم خصوصی خود را ببندید.

کنترل روشنایی و نورپردازی

سنسورهای حرکتی می توانند چراغ ها را با استفاده از تایمر و یا باتوجه به بودن یا نبودن کسی در محیط روشن یا خاموش بودن شان را کنترل کنند. سرویس بهداشتی و حمام پر مصرف ترین حالت برای سنسور حرکتی هستند. روشنایی شما حدود ۲۰ درصد هزینه های انرژی شما می باشد و می توان آن را به نصف کاهش داد خانه شما باید برای بهینه ترین حالت مصرف انرژی الکتریکی طراحی شود می توانید با استفاده از پرده های متحرک باتوجه به زاویه تابش خورشید برای پنجره های شمالی و جنوبی پرده های با محور عمودی و در پنجره های شرقی و غربی از پرده های عمودی در تابستان می تواند هم از تابش مستقیم آفتاب به داخل جلوگیری کرد و هم از نور محیط برای روشنایی داخل خانه استفاده کرد برای شب و روز میتوانید دو حالت مختلف روشنایی تنظیم کنید.

ارتباطات

تحولی که اینترنت اشیاء در صنعت لوازم برقی انجام داد باعث محبوبیت و فراگیر شدن صنعت هوشمند سازی شد. تجهیزات شما باید بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و با استفاده از نرم افزارهای ساده روی تبلت و موبایل بتوانید دسترسی به همه آنها داشته باشید و یا به صورت خودکار با استفاده کنترل مرکزی خاموش و روشن شوند. این ارتباط هم می تواند به شکل بی سیم و یا با سیم کشی مختص به خودشان برقرار شود. بستر Wifi خانه خود را به تجهیزات داخل خانه متصل می کنید و در هرجایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید به آنها متصل شوید.

شیر های آب و گاز برقی

شیر گاز مرکزی، پمپ آب و شیر آب جهت آبیاری قابلیت اتصال به سیستم هوشمند دارند. در مواقعی که در خانه برای مدت طولانی نیستید و یا زمان های استراری شیر گاز خود را قطع کنید و برای آبیاری باغچه خود برنامه زماندی تعریف کنید.

سنسورهای صنعتی و خانگی

موقعیت خانه شما باتوجه به محدوده جغرافیای شما متفاوت است در محیط های مرطوب شما میزان رطوبت داخل خانه را ببینید و در محیط های کوهستانی از دما و حتی فشار بیرون از خانه با خبر باشید و در روزهایی که احتمال یخ زدگی محیط بیرون هست تمهیدات لازم را بیندیشید و برای سیستم تعریف کنید تا به صورت خودکار انجام شود. در محیط های گرم، دمای بیرون محیط می تواند به شما در تنظیم مطلوب تر کولر داخل خانه کمک کند با توجه و به دمای بیرون از خانه تنظیم شوند. سنسورهای تشخیص دود در آشپزخانه و پارکینگ می توانند شما را با آژیر و یا هشدار روی موبایل از وجود خطر آگاه کند. سنسورهای تشخیص روشنایی محیط و اندازه گیری آن، سنسور تشخیص بارندگی همگی به شما در ایجاد یک محیط هوشمند و مطلوب برای شما در دسترس هستند.

کنترل مرکزی هوشمند

دستگاه کنترل مرکزی به شکل بیسیم و یا باسیم می باشد که تجهیزات جانبی هوشمند سازی می توانند به آن متصل شود و کنترل و دسترورات برای آنها را صادر کند، با قابلیت اتصال به سیستم صوتی و تصویری، شما میتوانید از وضعیت تمام خانه روی صفحه تلویزیون با خبر شوید و یا دستوراتی به وسایل خود بدهید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟